בס"ד

תיק עבודות

דף הבית » תיק עבודות
ענק המצברים

ענק המצברים היא חברה מובילה בתחום שיווק המצברים מכל סוג, לכל רכב ובכל אזור בארץ, החברה הגיעה אלינו לפני כ-5 חודשים בבקשה לבניית אתר חדש במקביל לאתר הקיים שלהם, שכבר קיים שנים ותפס מיקומים יפים בגוגל. בנוסף לשירות בניית האתר, הענק ביקשו שנעבוד גם על קידום אורגני בגוגל. תוך 5 חודשים הגענו למקום הראשון בביטוי הכי פופולרי בתחום, שמצליח להגיע לעוד המון לקוחות ולהביאם אל חברת ענק המצברים. כל זאת בזמן שהאתר הישן, שכבר צבר וותק וכוח גדול בגוגל, נשאר שרוע מאחור במילות המפתח החשובות.

רונן חשמל הוא בית העסק של רונן מנצור, חשמלאי מוסמך המספק שירותי תיקון ועבודות חשמל לכל צורך בכל אזור המרכז. לרונן בנינו את האתר בהתאמה אישית, בדיוק לפי רצונותיו, יחד עם דגש על תבנית שיווקית שתגרום למבקרים באתר לרצות ולהזמין את שירותיו של רונן. לפי בקשתו ותקציבו, הקמנו קמפיין אדוורדס לאתר של רונן שמביא עימו תנועה ולקוחות באופן יום יומי לבית העסק שלו.

רונן חשמל
טכנאי.קום

אתר טכנאי.קום הוא אתר אינדקס טכנאים מכל הסוגים: טכנאי מקררים, מחשבים, מזגנים, גז וכיריים, מכונות כביסה, מייבשי כביסה, טלויזיה, דודי שמש, מדיח כלים ותנורים. להזמנת טכנאי עבור תיקון אחד מן המכשירים הללו, ניתן להיכנס לאתר ולבחור באחד מהטכנאים המוסמכים שיש ברשימת האתר. זהו אתר וורדפרס שבנינו, לפי בקשתו של הלקוח.

מצבריM עד הבית הינו עסק המספק שירותי מכירה והתקנה במקום, עד לבית הלקוח. מצבריM מחזיקים בידם את המצברים הממותגים ביותר בארץ, ביניהם: שנפ, וולטה, וורטה, בוש ועוד. החברה מספקת את שירותיה בכל אזור המרכז, ירושלים והסביבה ומגיעה לכל מקום בו הלקוח יחליט, בהתאם לנוחיותו. את האתר של מצבריM עד הבית בנינו על גבי מערכת וורדפרס. לפי החלטתו של בעל העסק, הקידום אותו ביצענו עבור החברה הוא קידום ממומן בגוגל, שמספק אינספור לקוחות שיוצאים מרוצים מבית העסק של יוסי, מצברים עד הבית.

מצבריM עד הבית